Poduszka Finansowa

wrześniowe wyzwanie

Dołącz już dziś i przygotuj się na ekscytujący miesiąc pełen wiedzy i inspiracji 🚀💥

Sprawdź, co zyskasz biorąc udział w wyzwaniu:

Dowiesz się czym jest poduszka finansowa, od czego powinna zależeć jej wielkość, kto powinien ją mieć i dlaczego warto ją zbudować.

Policzysz ile powinna wynosić Twoja poduszka finansowa i sprawdzisz, czy masz już chociaż część zabezpieczenia.

Dowiesz się jak zbudować poduszkę finansową i co zrobić w przypadku długów oraz niskich zarobków.

Dowiesz się gdzie ulokować poduszkę finansową i kiedy z niej korzystać, a kiedy nie.

Dostaniesz ode mnie szablon do przeanalizowania swoich wydatków i wyliczenia kwoty zabezpieczeń finansowych, a także oszczędnościowe planery.

Spotkasz się ze mną na darmowym Q&A, na którym będziesz mogła zadać mi nurtujące Cię pytania odnośnie poduszki finansowej.

Jak będzie przebiegać wyzwanie?

Wyzwanie zaczyna się 4 września i podzielone jest na 4 tygodnie , abyś na spokojnie mogła przyswoić wiedzę i wykonać potrzebne zadania. Kolejne e-maile dostaniesz 11, 18 oraz 25.09.

W każdy poniedziałek o godzinie 19:00 będziesz otrzymywać ode mnie e-mail z poszczególnymi zagadnieniami i ich wyjaśnieniem, plikami oraz zadaniami do wykonania.

Do ostatniej wiadomości, czyli tej, którą otrzymasz 25.09, dołączę link do webinaru , który odbędzie się w piątek, 29.09 o godzinie 19:00. Podczas webinaru odpowiem na pytania - zarówno Twoje, jak i pozostałych uczestników wyzwania.

KIM JESTEM?

Nazywam się Karolina Nowicka i od prawie 2 lat uczę jak dbać o swoje pieniądze bazując na własnej wiedzy, umiejętnościach oraz doświadczeniu.

Przez ten czas pomogłam tysiącom kobiet zwiększyć oszczędności i lepiej zarządzać swoimi pieniędzmi. Zrobiłam to za pomocą darmowych materiałów na Instagramie takich jak posty, stories, czy live’y, poprzez rozmowy w wiadomościach prywatnych, a także dzięki wydaniu dwóch e-booków na temat budżetu domowego oraz planowania posiłków i zakupów, z których korzysta już prawie 900 osób!

Przed założeniem firmy dotyczącej edukacji finansowej, pracowałam przez 4 lata w agencji marketingowej.

Dołącz do wrześniowego wyzwania Poduszka Finansowa!

Zaczynamy już w poniedziałek, 4 września!

gwizadkki
gwizadkki